Reklama

Przyjechał do Łomży zdać egzamin na prawko. Przez słoik trafił do aresztu

31/05/2022 09:06

Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali 22-latka, który przyjechał do naszego miasta zdać egzamin na dodatkową kategorię prawa jazdy. W samochodzie miał słoik z marihuaną.

22-latek wpadł wczoraj po godz. 3:00. Z policyjnej relacji wynika, że funkcjonariusze z łomżyńskiej patrolówki zauważyli wtedy volkswagena zaparkowanego na ulicy Owocowej. 

- Za jego kierownicą siedział mężczyzna. Funkcjonariusze zainteresowali się jego losem i w trakcie rozmowy wyczuli zapach marihuany. Chwilę później w drzwiach volkswagena znaleźli słoik, w którym znajdował się susz koloru zielonego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

- Jak ustalili mundurowi 22-latek przyjechał do Łomży z województwa mazowieckiego zdać egzamin na dodatkową kategorię prawa jazdy. Tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Młodemu mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

zdj. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości