Reklama

Redukcja punktów karnych. WORD przeżywa oblężenie

25/12/2021 08:31

W ciągu 2 lat liczba chętnych na pozbycie się punktów karnych w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży wzrosła ponad 4-krotnie.

Coraz więcej chętnych zapisuje się na kursy zmniejszające liczbę punktów karnych. W 2019 r. w łomżyńskim WORD skorzystało z nich 129 osób, w 2020 r. - już 239. Z kolei w tym roku, licząc do końca listopada, wykupiło je 598 osób.

Zmiana polega również na tym, że o ile we wcześniejszych latach taką formą zainteresowane były głównie osoby z Łomży i okolic, teraz zgłaszają się chętni z całego kraju. 

Zapotrzebowanie na szkolenia dla kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, jest tak duże, że WORD zaczął organizować je również w soboty. Szkolenie trwa 6 godzin lekcyjnych (6 x 45 min), z przerwami. Rozpoczyna się o godz. 11.00 a kończy się o godz. 16.00. Obecność przez całe szkolenie jest obowiązkowa. 

Reklama

Zainteresowani muszą zapłacić 350 zł. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości