Policjanci z Łomży zatrzymali siedem osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Wszyscy wpadli w weekend.
Jako pierwszy w piątek w ręce policjantów z patrolówki wpadł 39-latek.
- Łomżanin poszukiwany był, bo nie opłacił 600 złotowej grzywny za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 21 dni - relacjonuje łomżyńska policja.
W sobotę zatrzymane zostały kolejne 4 osoby.
- Po 9 kryminalni zatrzymali 47-latka. Mieszkaniec gminy Śniadowo poszukiwany był za kradzieże z włamaniem i najbliższe 4 miesiące spędzi w areszcie. Po 12 w centrum Łomży została zatrzymana 35-latka. Kobieta również nie opłaciła grzywny za nieobyczajny wybryk i najbliższe 15 dni spędzi za kratami. Po godzinie na ulicy Kwadratowej dzielnicowi zatrzymali 66-latka. Powód był ten sam, a przed mężczyzną 6 dni pobytu w areszcie. Wieczorem, po 21 policjanci z patrolówki w okolicach Wizny zatrzymali 37-latka. Mężczyzna za uchylanie się od alimentacji miesiąc spędzi w areszcie.
Reklama
Zatrzymani w niedzielę poszukiwani to 49 i 40-latek.
- Pierwszy z nich spędzi 25 dni za kratami za niestosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariusza, a drugi 15 dni, bo nie opłacił 300 złotowej grzywny za wykroczenie drogowe - dodaje policja.
zdj. KMP w Łomży