Policjanci otrzymali wczoraj zgłoszenie, że w jednym z domów w Śniadowie leży zakrwawiony mężczyzna. Zespół pogotowia stwierdził jego zgon. Dwie osoby zostały zatrzymane.
Do makabrycznego odkrycia doszło wczoraj w Śniadowie. Po godz. 20:00 policjanci otrzymali wiadomość, że w jednym z domów leży zakrwawiony mężczyzna. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził jego zgon.
W związku ze śmiercią 65-latka zatrzymano dwóch mężczyzn. Jeden z nich wpadł w ręce dzielnicowego będącego na wolnym. Zatrzymani przebywają obecnie w policyjnym areszcie.
Policja nie ujawnia obecnie szczegółów zdarzenia. Cały czas trwają czynności pod ścisłym nadzorem prokuratury.
Nowe informacje: