W ciągu ostatnich 3 dni mundurowi przyłapali 3 kierowców na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym.
W święta Bożego Narodzenia łomżyńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 3 kierowcom.
- W Marianowie 47-latek z Warszawy przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 km/h. Godzinę później, na tym samym punkcie kontrolnym, został zatrzymany kolejny kierowca. 51-letni mieszkaniec Olecka jechał fordem i przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 km/h - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Natomiast w świąteczny poniedziałek w Piątnicy zatrzymano 28-letniego obywatela Ukrainy. Jechał toyotą z prędkością 116 km/h.
Za jazdę niezgodną z przepisami mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi, w dwóch pierwszych przypadkach po 1500 złotych, a w trzecim 2000 złotych.
Źródło: KMP Łomża