Reklama

Świąteczne przekroczenia prędkości. Ukrainiec jechał z prędkością 116 km/h

27/12/2022 10:37

W ciągu ostatnich 3 dni mundurowi przyłapali 3 kierowców na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym.

W święta Bożego Narodzenia łomżyńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 3 kierowcom.

- W Marianowie 47-latek z Warszawy przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 km/h. Godzinę później, na tym samym punkcie kontrolnym, został zatrzymany kolejny kierowca. 51-letni mieszkaniec Olecka jechał fordem i przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 km/h - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Natomiast w świąteczny poniedziałek w Piątnicy zatrzymano 28-letniego obywatela Ukrainy. Jechał toyotą z prędkością 116 km/h.

Reklama

Za jazdę niezgodną z przepisami mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi, w dwóch pierwszych przypadkach po 1500 złotych, a w trzecim 2000 złotych.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości