Reklama

Święty Mikołaj na Starym Rynku [VIDEO i FOTO]

04/12/2015 19:25

Mnóstwo słodkości, zabawy i liczne konkursy – to wszystko można było znaleźć na Starym Rynku w Łomży. Mikołajki, bo o nich mowa, przyciągnęły tłumy dzieci chcących zobaczyć bohatera imprezy – Świętego Mikołaja. Mimo chłodnej aury, najmłodsi tańczyli i bawili się na całego. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieciaków, którym do szczęścia wystarczyła muzyka i dobre towarzystwo rówieśników.

Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się tańce, wspólne ćwiczenia, konkursy z Mikołajem i malowanie twarzy. Każdy chętny mógł też zrobić sobie zdjęcie z odzianym w czerwień dobrodziejem. Przez półtoragodzinną imprezę hostessy przebrane za wróżki rozdawały smykom słodkości.

Na uczestników czekało również stoisko „Szlachetnej Paczki”. Wolontariusze zachęcali do pomocy potrzebującym.

Punktem kulminacyjnym było zapalenie iluminacji świetlnych na starówce. Choinka i Miś zapłonęły i do końca stycznia będą zachwycać swoim blaskiem mieszkańców Łomży. Dzięki tym wszystkim świecidełkom miasto chociaż na chwilę zamieni się w świąteczną, klimatyczną arenę.

Reklama

Klimat klimatem, ale czy Mikołajki okazały się sukcesem?

Niestety, uwadze nie umknęły niedociągnięcia organizacyjne. Atrakcje były skromne, a samej imprezie brakowało werwy. Całość ratowała postać Świętego Mikołaja, do której dzieci lgnęły jak pszczoły do miodu. Jak zapewnia jednak Prezydent Mariusz Chrzanowski, w przyszłym roku Mikołajki będą w pełni dopracowane.

Mikołajki to czas obdarowywania najbliższych i wszechogarniającej beztroski. Jak na prawdziwe święto przystało, przygód nie może zabraknąć. Liczymy, że za rok Łomża zapłonie ogniem wrażeń, a sama impreza na długo zostanie w pamięci maluchów.

Reklama

A Wam jak podobało się na Starym Rynku? 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości