Reklama

Sytuacja na granicy. Coraz większe grupy migrantów [FOTO i VIDEO]

15/11/2021 12:02

Polskie służby podają, że nielegalni migranci gromadzą się przy przejściu granicznym w Kuźnicy po stronie białoruskiej. I to jeszcze nie wszystko, bo na miejsce docierają kolejne osoby, kierowane przez białoruskich funkcjonariuszy.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformowało, że nielegalni migranci gromadzą się przy przejściu granicznym w Kuźnicy po stronie białoruskiej. Przy wsparciu tamtejszych służb prawdopodobnie przygotowują się do siłowego sforsowania granicy. To osoby, które opuściły obozowisko przy granicy i teraz koczują przed ogrodzeniem z drutu kolczastego na zamkniętym od polskiej strony przejściu granicznym Bruzgi-Kuźnica.

Reklama

Z kolei MON przekazuje, że kolejne grupy migrantów są kierowane przez białoruskie służby pod przejście graniczne w Kuźnicy.

 

 

Fot. podlaska policja

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości