Polskie służby podają, że nielegalni migranci gromadzą się przy przejściu granicznym w Kuźnicy po stronie białoruskiej. I to jeszcze nie wszystko, bo na miejsce docierają kolejne osoby, kierowane przez białoruskich funkcjonariuszy.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformowało, że nielegalni migranci gromadzą się przy przejściu granicznym w Kuźnicy po stronie białoruskiej. Przy wsparciu tamtejszych służb prawdopodobnie przygotowują się do siłowego sforsowania granicy. To osoby, które opuściły obozowisko przy granicy i teraz koczują przed ogrodzeniem z drutu kolczastego na zamkniętym od polskiej strony przejściu granicznym Bruzgi-Kuźnica.
Z kolei MON przekazuje, że kolejne grupy migrantów są kierowane przez białoruskie służby pod przejście graniczne w Kuźnicy.
Fot. podlaska policja