Reklama

Szczepienia przyspieszają. Zapisy dla wszystkich

20/04/2021 10:15

- Przedstawiamy harmonogram uruchamiania rejestracji dla wszystkich roczników powyżej 18. r.ż. Od poniedziałku przyspieszamy i każdego dnia będziemy rozpoczynali rejestrację dwóch roczników - poinformował Michał Dworczyk, szef KPRM.

W tym tygodniu rejestracja odbywa się zgodnie z następującym harmonogramem: 

  • 20 kwietnia – rocznik 1969,
  • 21 kwietnia – rocznik 1970,
  • 22 kwietnia – rocznik 1971,
  • 23 kwietnia – rocznik 1972,
  • 24 kwietnia – rocznik 1973.

Od najbliższego poniedziałku każdego dnia możliwa będzie rejestracja kolejnych dwóch roczników:

28 kwietnia uruchomiona ma zostać również rejestracja dla osób między 30 a 39 r.ż., które wcześniej zgłosiły gotowość zaszczepienia się za pośrednictwem formularza.  4 maja ma rozpocząć się rejestracja osób między 18 a 29 r.ż., które między styczniem a marcem wypełniły formularz chęci zaszczepienia.

Minister Dworczyk poinformował, żedzisiaj zostanie opublikowane rozporządzenie, które wprowadzi zmianę - w sytuacji ryzyka niewykorzystania szczepionki dopuszcza się szczepienie osób pow. 18 r.ż.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości