Reklama

74-latek zatrzymany za uszkodzenie opon w 17 autach. "Nie był w stanie znieść tego, że parkują tam samochody"

01/09/2022 13:22

Wracamy do sprawy wandalizmu, do którego doszło w ostatnim czasie w Łomży. W co najmniej kilkunastu samochodach ktoś poprzebijał opony. Policjanci zatrzymali właśnie podejrzanego. To 74-latek! "Mężczyzna powiedział policjantom, że nie był w stanie znieść tego, że parkują tam samochody" - podaje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji.

Do zdarzenia doszło w sierpniu. Policjanci z Łomży zostali wtedy poinformowani o przebiciu opon w 17 samochodach na ulicach Bema, Chopina i Reymonta. Wandal zrobił to w ciągu jednej nocy. Właściciele oszacowali straty na ponad 3,5 tysiąca złotych.

- Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili tożsamość podejrzanego na podstawie jego wizerunku zarejestrowanego przez kamery monitoringu. Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania 74-latka, ten nie krył zdziwienia. Mężczyzna powiedział policjantom, że nie był w stanie znieść tego, że parkują tam samochody. Został zatrzymany i kilka godzin później usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Za przestępstwo, którego się dopuścił kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5 - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Policja apeluje do mieszkańców ulic Bema, Chopina i Reymonta, którzy jeszcze nie zgłosili faktu przebicia opon o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży. 

 

zdj. KMP w Łomży 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości