Dr n. med. Anita Świętochowska objęła stanowisko dyrektora ds. lecznictwa w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.
Od września bieżącego roku dr Anita Świętochowska jest zastępcą dyrektora ds. lecznictwa i jednocześnie koordynatorem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.
- Dr Świętochowska zawodowo z naszym szpitalem związana jest od 16lat. Początkowo jako lekarz, specjalista medycyny ratunkowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a od 2019r Koordynator SOR-u. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiada specjalizacje lekarskie w zakresie: chorób wewnętrznych oraz medycyny ratunkowej. W 2013r uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe pracując w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży od 2005r oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku - podaje w komunikacie Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora ds. systemu zarządzania jakością i akredytacji
Reklama
fot. Szpital Wojewódzki w Łomży