Reklama

Szpital Wojewódzki w Łomży ma nowego dyrektora ds. lecznictwa

07/09/2020 12:25

Dr n. med. Anita Świętochowska objęła stanowisko dyrektora ds. lecznictwa w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

Od września bieżącego roku dr Anita Świętochowska jest zastępcą dyrektora ds. lecznictwa i jednocześnie koordynatorem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

- Dr Świętochowska zawodowo z naszym szpitalem związana jest od 16lat. Początkowo jako lekarz, specjalista medycyny ratunkowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a od 2019r Koordynator SOR-u. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiada specjalizacje lekarskie w zakresie: chorób wewnętrznych oraz medycyny ratunkowej. W 2013r uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe pracując w Szpitalu Wojewódzkim   w Łomży od 2005r oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku - podaje w komunikacie Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora ds. systemu zarządzania jakością i akredytacji

Reklama

fot. Szpital Wojewódzki w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości