Od czasu do czasu pokazujemy kierowców, którzy w sposób ostentacyjny lub ze zwykłej głupoty rażąco łamią przepisy ruchu drogowego, powodując przy tym często zagrożenie dla innych. Jednak ten przebił wszystko, co udało nam się w minionym roku opublikować! Jest bezkonkurencyjny!
Nagranie wykonane zostało w Łomży w piątek niemal w samo południe. Specjalnie nie będziemy opisywać, co na nim widać, żeby nie psuć wrażenia podczas oglądania, bo to tak, jak z oglądaniem powtórki meczu, którego wynik jest już znany.
Dodamy tylko, że z zachowania kierowcy - bohatera nagrania wynika wyraźnie, że nie tylko nie zdaje sobie sprawy z własnego błędu, ale wręcz przekonany jest o nieprawidłowej jeździe wszystkich innych i upomina ich... migając długimi światłami! Aż się zastanawiamy, czy nie zasłużył na specjalną nagrodę, bo to prawdziwy hit łomżyńskich ulic przynajmniej mijającego roku!
Zobaczcie sami!