Na około ćwierć miliona złotych oszacowano wartość dwóch samochodów skradzionych w Konarzycach (gm. Łomża). Do obu przestępstw doszło w nocy.
Samochodowi złodzieje znów pojawili się na naszym terenie. Tym razem byli wyjątkowo zuchwali. Z posesji na terenie Konarzyc zniknęły dwa SUV-y o łącznej wartości około 250 tys. zł. Wszystko działo się pod osłoną nocy.
Pierwszy skradziony pojazd to volvo xc60 z 2018 roku. Właściciel oszacował jego wartość na 150 tysięcy złotych.
Drugim samochodem jest skoda kodiaq z 2017 roku. W tym przypadku straty wyniosły około 100 tysięcy złotych.
Obie sprawy wyjaśniają teraz łomżyńscy policjanci.