Reklama

W Konarzycach skradziono dwa samochody!

22/06/2022 10:15

Na około ćwierć miliona złotych oszacowano wartość dwóch samochodów skradzionych w Konarzycach (gm. Łomża). Do obu przestępstw doszło w nocy.

Samochodowi złodzieje znów pojawili się na naszym terenie. Tym razem byli wyjątkowo zuchwali. Z posesji na terenie Konarzyc zniknęły dwa SUV-y o łącznej wartości około 250 tys. zł.  Wszystko działo się pod osłoną nocy.

Pierwszy skradziony pojazd to volvo xc60 z 2018 roku. Właściciel oszacował jego wartość na 150 tysięcy złotych.

Drugim samochodem jest skoda kodiaq z 2017 roku. W tym przypadku straty wyniosły około 100 tysięcy złotych.

Obie sprawy wyjaśniają teraz łomżyńscy policjanci. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości