Nie zapłacił grzywny za przestępstwa narkotykowe. Ukrywał się 2 miesiące. 29-latka z gminy Łomża zatrzymali dzielnicowi podczas patrolowania rejonu służbowego.
Dzielnicowi z Łomży zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok zmienił kierunek i zaczął iść w drugą stronę.
- Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on poszukiwany przez łomżyński sąd, który wydał zarządzenie o jego zatrzymaniu. Mężczyzna od dwóch miesięcy ukrywał się, choć jak twierdził, "nic nie wiedział o tym, że jest poszukiwany" - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
29-letni mieszkaniec gminy Łomża za nieopłaconą grzywnę w wysokości 6 tys. zł za przestępstwa narkotykowe najbliższe 100 dni spędzi w zakładzie karnym.
Źródło: KMP Łomża