Tragedia w szpitalu: Doszło do śmierci jeszcze jednego noworodka [VIDEO]

Zdrowie i uroda, Tragedia szpitalu Doszło śmierci jeszcze jednego noworodka [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
07/12/2018 10:02

Informację o śmierci jeszcze jednego noworodka potwierdza zastępca dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. To kolejna tragedia, oprócz śmierci matki i dziecka do której doszło w łomżyńskim szpitalu. - Te dwa zdarzenia nie mają ze sobą związku, niemniej jednak zdarzyły się i to są bardzo traumatyczne przeżycia dla naszego personelu - mówi Hanna Majewska-Dąbrowska.

W nocy z 4 na 5 grudnia w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży kobieta urodziła martwe dziecko. Niestety doszło także do zgonu matki. Już wczoraj potwierdziła to Hanna Majewska-Dąbrowska, zastępca dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży ds. lecznictwa. Zawiadomienie w tej sprawie wpłynęło do Prokuratury Rejonowej w Łomży.

- Jest to bardzo dla nas trudna sytuacja, bardzo przykra, no i na pewno będziemy chcieli wyjaśnić przyczyny tej tragedii - mówi Hanna Majewska-Dąbrowska.

Nie było to jedyne traumatyczne zdarzenie, do którego doszło  w tym czasie w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.  Wicedyrektor szpitala potwierdza rónież informację  o śmierci noworodka dzień wcześniej.

- W poprzednim dniu zmarł także noworodek, no też była to sytuacja dla nas zaskakująca dosyć, bo nie spodziewaliśmy się takiego zakończenia ciąży u tej matki. Te dwa zdarzenia nie mają ze sobą związku, niemniej jednak zdarzyły się i to są bardzo traumatyczne przeżycia dla naszego personelu - komentuje Hanna Majewska-Dąbrowska.

Zdaniem wicedyrektor, śmierć dziecka zdarza się bardzo rzadko, dlatego wywołało to negatywne odczucia wśród personelu.

O tragedii pisaliśmy już wczoraj:

Tragedia w szpitalu. Zmarła kobieta z dzieckiem

Tragedia w szpitalu: Doszło do śmierci jeszcze jednego noworodka [VIDEO] komentarze opinie

  • radykał - niezalogowany 2018-12-13 20:41:38

    a kto kuzwa lekarzy rozbimbał jak dziadoski bicz nie trzeba dawać w łape tylko od razu z mordo skoczyć jak to nie pomożę to do dyrekcji zadzwonić że takie sucze nie reagują na wołanie a po pierwsze kobiety gdzie macie mężów partnerów co powinni od razu takiego frajera który zamiast siedzieć na dyżurze i pilnować pacjentek to idzie w kimono powinien na wsiarz wziąć i o posadzkę jebnąć bo taki frajer pracuje za państwowe pieniądze nasze pieniądze a za branie w łape to należało nagrać i do prokuratury iść za łapuwkarstwo to by się skrócił proceder

  • Lila - niezalogowany 2018-12-11 19:17:16

    Do Matka: jesli ta kobieta nie została przyjęta to nie wina pielęgniarek a lekarza który był na dyżurze. Ja z bólem brzucha w 4 miesiącu zostalam przyjęta bez zadnego badania wczesniej, potem z bolem w pachwinach w 8 miesiącu też bez zadnego badania bylo powiedziane odrazu na oddzial badali juz na oddziale.Dlatego dziwi mnie takie zachowanie. Ale jesli faktycznie z zakażenia ukladu moczowego zrobila sie sepsa to nie wiem czy kilka godz wczesniej by cos pomoglo chociaż roznie bywa. Wiem jedno jesli wina byla lekarza czy położnej to konsekwencje powinni poniesc. Ale nie oceniajmny całego personelu bo mi akurat duzo pomogli.

  • Matka - niezalogowany 2018-12-11 08:29:24

    Toona82 Pani się późno nie zgłosiła bo 1 raz jak się zgłosiła została wymiana jak wiele kobiet w Lomzynskim szpitalu jak się zgłasza jak coś nie pokojacego się dzieję. Drugi raz ta panią przyjęli o 22 a w nocy stan się pogorszyl to jest winna lekarzy pozwalmiac Panie wielce zmęczone oraz pielęgniarki nie mile bardzo nie mile traktują w tym szpitalu człowieka jak śmiecia rozdział 3lata temu gdyby nie pomoc męża i dana kasa to bym urodziła wc bo pani się mną nie interesowała godz siedziałam wc bo się oczyszczalam mężowie przez ręce się lalam położne kobieta rodzaca się nie interesują a jak dostaną w łapę od razu jest się traktowane jak księżniczka od razu jest opieka pomoc. Nigdy więcej nie będę rodzić w Łomży. Strach tam rodzić strach o swoje i dziecka życie i 3dni leżeć na oddziale po porodowym pielęgniarki co nie które są tak nie mile takie zylety osy Tragedia tam się dzieją niech zrobią porządek z nimi i co niektórych wyjebac na zbity ryj i pensje im zmniejszyć do najnizszej krajowej i niech się nauczy szacunku do Zawodu niech go wykonują z miłością i szacunkiem do Zawodu i ludzi i uśmiechem a nie za karę !!!!

  • Toona82 - niezalogowany 2018-12-10 11:14:15

    Zgadzam sie w 100%. Za granica pielegniarki wykonuja wszystkie te czynnosci o ile poznala im na to czas. Pielegniarki maja do pomocy tzw health care assistants, ktore zajmuje sie myciem pacjentow kazdego ranka, ich karmieniem-jesli jest taka potrzeba i pomoca, gdy pacjent potrzebuje skorzystac z toalety. Lekarze pracuja do 17stej na kazdym oddziale, a potem jest dwoch dyzurujacych na caly szpital. Welcome to England. W anglii lekiem na wszystko jest paracetamol. Jesli chce sie dostal skietowanie na dodtakowe badania to mozesz o tym pomazyc, chyba ze twoj stan jest naprawde zly. W kazdym kraju pacjenci umieraja i to sie nie zmieni. Blad ludzki mozna zminimalizowac ale nie jest do wyeliminowania. Polska jest krajem biednym w porownaniu do innych europejskich.

  • Toona82 - niezalogowany 2018-12-10 11:00:52

    Wyrazy wspolczucie rodzinie. Zycie czlowieka jest tak bardzo kruche. Pracuje w szpitalu za granica. Personel jest tam zawsze usmiechniety, chetny do pomocy i profesjonalny. Nie wiem dlaczego w polsce jest inaczej. Co jest z tymi ludzmi? Infekcje drog moczowych sa najczestsza przyczyna sepsy. Byc moze pacjentka zglosila sie zbyt pozno do szpitala? Jesli chodzi o noworodki, do 6 miesiaca zycia, takie dzieciatka moga umrzec w kazdej chwili bez zadnych symptomow, tak po prostu sie dzieje "smierc lozeczkowa- cot death". Poczekajmy na wyniki sledztwa, nie obrazajmy innych ludzi. Nie wszyscy lekarze to lapowkarze i zli ludzie, tak samo pielegniarki..

  • po co nam Jezus jak wystarczy - niezalogowany 2018-12-09 22:44:04

    @ Znaciemnie kontrole to błędna droga to jeszcze większy syf "klimatyczny" Poblokować im wszystkie strony nie związane z pracą,zamontować kamery na dyżurkach i monitorować dzwonki. ???? coraz bliżej do celu do jakiego zmierza Duch przez JPII wezwany ... z głębi (serca władzy) minionego tysiąclecia ps demokracja pozbawiona wartości zmienia się w jawny lub zakamuflowany OBÓZ PRACY

  • Znaciemnie - niezalogowany 2018-12-09 22:19:40

    Re:Kika chyba jakiś lekarz prowadził to ciąże..... Odnosnie teorii wiekszość z piszących nawet nie odnośi się do artykułu a do patologii w szpitalu. Kontrole,kontrole i jeszcze raz kontrole. Poblokować im wszystkie strony nie związane z pracą,zamontować kamery na dyżurkach i monitorować dzwonki.

  • Kika - niezalogowany 2018-12-09 20:50:46

    Dziewczyna która zmarła prawdopodobnie miała bakterie. Myślę że nie bardzo lekarze mieli na to wpływ. Zresztą widać że ludzi prawda nie obchodzi. Sami już wysnuli swoje teorie...

  • pacjentka - niezalogowany 2018-12-09 20:37:17

    Super! moze i inne temety ich zainetesuja specjalisci..do brania forsy

  • Qwerty - niezalogowany 2018-12-09 19:36:52

    Już w Polsat ach o tym dziś mówili o tych tragediach

  • Mika - niezalogowany 2018-12-09 17:53:00

    Rodziłam w szpitalu w Łomży, nie miałam skurczy partych dziecko umknęło w kanale rodnym cesarke było zapoźno tętno zanikają u dziecka straszyli prożnociagiem niewiedziałam co to jest wyciągnęli dziecko przez moment nie płakało dali klapsa zapłakało. Potem ja i dziecko byliśmy zarażeni gronkowcem złocistym. Tam lekarze nic nie robią co trzecia ma prożnociagiem. Nie chce im się robić cesarek chyba ze dostaną łapówkę.sama znam trzy kobiety które miały prożnociag.

  • ciekawa - niezalogowany 2018-12-09 14:51:23

    W Łomży są 2 najbogatsze firmy to: służba zdrowia i kościół.Bogate a mieszkańcy mają bardzo dużo zastrzeżeń do ich działalności ......Dlaczego ?

  • ... - niezalogowany 2018-12-09 14:01:58

    @ markus sami specjaliści patrzę się wypowiadają,a co do czego to większość z nich nie umie nawet grabi w ręku trzymać, tak dobrze jak biskup grabiący tymi głupkami do siebie do siebie całymi garściami do siebie "wystarczy tylko nie kraść"

  • markus - niezalogowany 2018-12-09 13:14:30

    sami specjaliści patrzę się wypowiadają,a co do czego to większość z was nie umie nawet dobrze grabi w ręku trzymać,głupki

  • ... - niezalogowany 2018-12-09 07:19:16

    @ Edekdopsychiatry na rewitalizację ks.fanaberii z czasów z zamierzchłych czasów kijem rewolucji wymiecionych to kasy nie brakuje a na podstawowe braki w szpitalach nie ma z czego dołożyć jak twoim zdaniem ks.feudalizm przed rewolucją był lepszy to sam się zgłoś do psychiatry

  • Sanitariusz - niezalogowany 2018-12-09 01:04:54

    Matriał na film też się znajdzie,już dość tego skurvy...Do medii zróbcie w końcu jakąś prowokację bo to My "w końcu zdychamy" Sanitariusze z pewniścią wiele Wam powiedzą,zbyt dużo wiedzą.

  • Edekdopsychiatry - niezalogowany 2018-12-09 00:48:19

    Podstawa to wyp...PRL owskich speców i ich popleczników ,jesze nikt nigdy nie wygrał sprawy w sadach z nimi ,jedna klika. Jak lekarze stoja w obronie sadow to o czym mowa? Niech tvn porozmawia z sanitariuszami to pol wyzszego personelu sie zdziwi. Bo sad sadem a media zrobua pirzadek.

  • lekarz - niezalogowany 2018-12-08 20:00:22

    Może spał w nocy.........

  • Hm... - niezalogowany 2018-12-08 19:56:56

    Zobaczcie jak skrzętnie ukrywają kto miał wtedy dyżur z lekarzy...

  • Edek - niezalogowany 2018-12-08 19:36:06

    Ja myśle że wina leży tam gdzie przyjmują do pracy budynek D tam trzeba zrobić rozpierduche.Niekoniecznie fachowcy są zatrudniani i niekoniecznie mający chęc do pracy.

  • Error - niezalogowany 2018-12-08 17:22:42

    Hahaha Re:Kaligula za malo Was to dlaczego jedna tylko dyzuruje a reszta śpi... Was chyba naprawde trzeba nagrywać . Salowych sie zachciewa ?same narzekacie na pensje a uwazacie ze ktos za najnizsza ma za was zap..ć? Macie w zakresie myc du..y ,wiec macie je myć a nie zrzucac to na innych,laski nie robicie za to wam m/i placimy (jak sie nie chce pracować to sie zwolnijcie,jakos zadnych samozwolnionych nie widac i nie slychac o nich)A mlode nie chca pracowac ze wg na pensje a ze wg na Was i na to jak je traktujecie. Mozesz te bajki wciskac komus kto nie zna tematu. Wszystkie dzwonki alarmowe powonny byc podlaczone do systemu ,zeby mozna bylo sprawdzic na ile z nich reagujecie.

  • przeciw_wobec_Aborcji_Słowa OT - niezalogowany 2018-12-08 16:26:56

    @ kaligula a na jakim poziomie te roszczenia bo chyba nie wszystkie są tak wygórowane jak te lepszego SOR TU że im karetkę kup bo oni mają woluntariuszy i nie są pasożytami

  • sumienny rachunek ...+++... su - niezalogowany 2018-12-08 16:01:35

    @ kaligula i przy świątyni tej jebanej schizofrenii narodowej zdrowych ludzi wpędzają do problemów gdzie psychiatra przychodzi w komunii ... ze swoim tabletkami jakby one były lekarstwem na k*restwo w duchu apostolstwa trzeźwości trzeźwych jak świnia debatujące nad agresją

  • sumienny rachunek ...+++... su - niezalogowany 2018-12-08 15:56:28

    na właściwą opiekę medyczną na etaty barak ale na ołtarze ze znieczulicy: z kamieni, z brązu, z amber , z gold to kapłanom tej kultury nie brak ... na ratowanie zabytków urojonych jak kaplica pod katedrą nie żal ...

  • +++ - niezalogowany 2018-12-08 15:48:37

    @ kaligula reforma na pie rd oliła kościołów jak śmieci w lesie a na przyzwoitą liczbę pielęgniarek brak nie mówiąc o salowych współczuję tym kobitom na oddziałach

  • kaligula - niezalogowany 2018-12-08 15:20:39

    bzdura, personel medyczny jest od leczenia od podcierania du... kiedyś była salowa ale reforma służby zdrowia odwróciła wszystko do góry nogami jeszcze więcej obowiązków, jeszcze mniej personelu winny jest system, a nie ludzie, za 10 lat nie będzie was komu leczyć za żadne pieniądze, nie poszedłbym pracować w szpitalu jako pielęgniarka psie pieniądze, smród i roszczeniowi pacjenci

  • pracowite pięlęgniarki za gran - niezalogowany 2018-12-08 15:16:42

    Ze wsi pielęgniarki pracują za granicą.Empatia i szacunek do pacjenta .......

  • pacjentka - niezalogowany 2018-12-08 15:00:12

    Pochodzenia wiejskiego są bardzo pracowite.Lekarz powiedziała ,że porobili mgr i stały się wielkimi paniami i pielęgnacją pacjenta nie chcą się zajmować i musi rodzina.Pielęgniarka z mgr powinna również wykonywać zabiegi higieniczne..........

  • łomy z lasu - niezalogowany 2018-12-08 14:32:34

    Antynieroby większość jest z Łomży. Znam tych ludzi. Ale nawet gdyby tak było jak mówisz to znaczyłoby tylko to, że łomy się nie nadają.

  • Antynieroby - niezalogowany 2018-12-08 12:03:23

    Narobiło się magistrów, którzy zapomnieli że tytuł nie zmniejsza im zakresu obowiązków i że nadal mają myć d.. y pacjentom. A jak się nie chce pracować to na kasę do Bidrinki, czyli tam gdzie tak dobrze zarabiają. PS.Irytujące jest również to jak pani po liceum medycznym bez matury stara się poniżyć tzw. niższy personel, który nie rzadko ma wyższe wykształcenie od niej. Do:Google, bł, wolne żarty większość to Przyjezdni, kiedyś na klase jak były dwie Łomżynianki to max.

  • spiritrometria wartości+ - niezalogowany 2018-12-08 11:40:15

    @ Bylypacjent bo oni w tym szpitalu ducha gaszą ... miłość bliźniego mając w gębie ... co wigilię

  • Bylypacjent - niezalogowany 2018-12-08 11:36:14

    W tym szpitalu się nie leczy tylko umiera

  • spiritrometria wartości+ - niezalogowany 2018-12-08 09:58:44

    @ Becik auuu auuu aaau ał ał ał a jak na paśniku pasterzy zatroskanych od godność owieczek *uja dają kundelki wilków w owczych skórach (paliuszach) ?

  • spiritrometria wartości+ - niezalogowany 2018-12-08 09:44:41

    @ kasa w bólu i nadziei będziesz rodzić aż do paruzji ... drogi cywilizacji życia która nie nadejdzie dopóki mężowie nie podniosą głowy nad Ojca nauki wiary "grobów pobielanych" nie wyjdą ponad jego infrastrukturę depcząc jemu wezgłowie razem z jego jarzmem o tym jest rzymskokatolicka protoewangelia ewangelia i apokalipsa i to co po niej i tej transkrypcji w wielkiej tajemnicy wiary pilnują ks.złodzieje chwały chrystusowej co z kościoła z świątyni ducha uczynili wygodną sobie jaskinię zbójców którym JPII się sprzedał za pochlebstwo czekając na oklaski obłudników niesione aureolą cynicznej świętości

  • Becik - niezalogowany 2018-12-08 09:28:14

    Ujadajcie kundelki, ujadajcie.... To wasza rola i cel życia...

  • +++ - niezalogowany 2018-12-08 09:18:32

    @ ZNAK CZASU szpital im ks.Kardynała Wyszyńskiego to kolejny pomnik ks.Hierarchii ... wartości "przekształcony w pomnik hańby Kościoła katolickiego" w którym brak dobrej woli egzorcystów uczciwych względem bliźnich Jego Ekscelencji Ojca Jezusa no ale tak to jest jak skorumpowani egzorcyści spełniają pożądania Ojca którego Jezus w Ewangelii nazywał diabłem zob. J 8 44-32,31 rewers (nawrócenia) za Biblia Tysiąclecia ... opętania - głupienia ptfu odkupienia Słowian

  • Aaaa - niezalogowany 2018-12-08 08:58:58

    Tam dzieja sie straszne rzeczy ! Na.oddziale.wewnętrznym zmarle osoby przetrzymuja dwa dni. Gdy lezal mój brat pielegniarki kazaly go zabierac bo LekarZ chce go wykońcZyć!nie polecam tam trafic zywym mozna juz nie.wrocic!!

  • +++ - niezalogowany 2018-12-08 06:35:53

    @ Kolo Cała załogę tego Titanica który tobie powinni zwolnić i od razu pod sąd razem z kapelanem solidarności cudownej jak przemiany ustrojowe kościoła katolickiego w kościele katolickim

  • Kolo - niezalogowany 2018-12-08 06:08:19

    Cała załogę tego Titanica który tobie powinni zwolnić i od razu pod sąd

  • Osp - niezalogowany 2018-12-08 05:55:52

    Odnosnie Wewnetrznego i Soru wystarczy wpasc w nocy tyle ze sie na klucz zamykaja. O ile na wew.moga sie tlumaczyc ze ze wg bezpieczenstwa ,zeby pacjenci nie zwialito ciekawe jak zamykanie drzwi wytlumacza na sorze? Za Balaty "chodzili jak w zegarku" Swpja droga jak mozna byc wydajnym i efektyenym pracujac 12 h w pogotowiu ,nastepnie 24 h w szpitalu? Gdzies trzeba wypoczac...

  • KapitanŻbik - niezalogowany 2018-12-08 05:49:01

    Piguły tylko wiecznie narzekają jak im ciężko a nie reagują na dzwonki pacjentów,znalezc je mozna przewaznie w socjalnym na kawce. Wykorzystuja nizszy personel do przewozu pacjentow ,czesto da sie zauwazyc ze pacjenta na lozku przewozi jeden sanitariusz ,paxjenta pid tlenem,zamonitorowanego,bo paniom k...a dupy sie nie chce ruszyc. Zapominaja pigulji ze ich zasranym obowiazkiem jest transport pacjenta,mycie,przebieranie itp a sanitariusze moga tylko pomoc! Za to Wam placa.

  • Ewunia - niezalogowany 2018-12-08 05:29:51

    Czy Szpital w Łomzy, to noclegownia dla pielęgniarek i lekarzy?

  • Waldi - niezalogowany 2018-12-08 02:15:03

    To nie szpital to ubojnia... Sprywatyzowane karetki itp tam tylko kasę robią bo leczeniem tego nienazwe po tym co zrobili Bratu

  • BramaWzjazd - niezalogowany 2018-12-08 01:16:04

    Najważniejsze aby kasa na wjeździe się zgadzała...

  • K.K.K - niezalogowany 2018-12-07 22:29:08

    Cały szpital do likwidacji !!! Oszukuja w dokumentacji ! Tylko spią ! A porodowka i wewnetrzny to najwieksza ujma dla pozalsieboze szpitala !

  • wspomienia - niezalogowany 2018-12-07 21:02:04

    Na mieście słyszę,że szpital w Łomży nazywają umieralnią np.znajomej zięć sam poszedł do szpitala i tam zmarł,młody człowiek....18-latek z Łomży zabrany karetką po południu, następnego dnia rano już nie żył,został położony na oddział i nie miał żadnej opieki.........

  • szok - niezalogowany 2018-12-07 20:55:11

    takie ma kompetencje jakie umiejętności wypowiadania się, pacjenci zginęli?!, a to zdarzył się nieszczęśliwy wypadek?!

  • Spertytomen - niezalogowany 2018-12-07 20:37:57

    Co sie działo na sali porodowej, ze jak pani mówi Zgineła na sali porodowej, wyjasni to dokladnie pani, co pani miała na mysli?!

  • +++ - niezalogowany 2018-12-07 20:03:42

    @ wigilia w szpitalu Będą oszczędności dla szpitala.........i inne korzyści jak bóg przykazał nie tylko dla chorych ... tak jak biskup cierpiący ... na znieczulicę

  • wigilia w szpitalu - niezalogowany 2018-12-07 19:55:19

    Widziałam zdjęcia z takich wigilii w godzinach pracy........Biskup niech pochodzi sam po oddziałach w szpitalu i odwiedzi chorych..........Będą oszczędności dla szpitala.........

  • ks. Stanisław biskup świętej a - niezalogowany 2018-12-07 19:48:26

    @ kasa Mr.Jezusa czytam pana Jezusa też wspominają dobrze przy każdej wigilii w szpitalu w którym Biskup przychodzi do zdrowych a oni przychodzą do biskupa w godzinach pracy odchodząc o łóżek pacjentów by celebrować hierarchię wartości na spotkaniu z hierarchą swoich hierarchów a Jezus mówił NIE TAK BĘDZIE MIĘDZY WAMI

  • kasa - niezalogowany 2018-12-07 19:31:27

    Wspominają dobrze dyrektora Bałatę.

  • Milcia - niezalogowany 2018-12-07 18:30:58

    Gadali na Zambrów że tam jest rzeźnia ale nie zdarzyło się żeby dziecko na porodówce zmarło

  • sprzeciw_wobec_Aborcji_Słowa O - niezalogowany 2018-12-07 16:47:32

    @ Edek tu trzeba papieża z sękatą ferulą nie Bałaty wszak to szpital Duchem JPII natchniony i Bałata jest za mały żeby tak wielkiego ducha odczynić przez tak liczne lata umacnianego k u r w a t u r ą hierarchii przy d u p ców duchownych pasionych sękaczami swoich przyd u p ników

  • Edek - niezalogowany 2018-12-07 16:35:58

    Bałata wróć i rozgoń te towarzystwo z bloku D

  • sprzeciw_wobec_Aborcji_Słowa O - niezalogowany 2018-12-07 16:28:32

    @ przeciw zacofaniu znam przypadek że noworodek przymierał głodem a darł się w wniebogłosy (z głodu) bo priorytetem w owym czasie z rozporządzenia obrońców życia według kalendarzyka była nagonka na karmienie piersią a laktacji kobita nie miała zaprawdę powiadam wam "spod lady" pokorniano dzieciaka mlekiem ze sklepu tak bardzo obrzydzanym w szpitalu że w tajemnicy dzieciak się nasycił dobrodziejstwem cywilizacji życia w wielkiej tajemnicy przed tęgą lekarką zasiadającą w gabinecie z tęgim krzyżem w tymże szpitalu Bogu niech będą dzięki za pielęgniarki które obalając mity po kryjomu użyczyły swoich zapasów i wyjaśniły że sztuczne mleko dziecka nie zatruje ps porządnego pasa tylko spuścić na to cało ks.koterie która się zalęgła przy Św.Rodzinie jak ten który trzymał się władzy jak wsza ogona (parafraza słów ks.Biskupa Pieronka)

  • google - niezalogowany 2018-12-07 16:18:16

    Wszystko jasne BL. Gbury z Łomży.

  • przeciw zacofaniu - niezalogowany 2018-12-07 16:00:26

    ta persona, która piastuje swą funkcję od wielu, wielu lat, jest główną współodpowiedzialną za mierny stan świadczonych usług przez szpital i katastrofalną o nim opinię

  • NFZ - niezalogowany 2018-12-07 14:47:08

    NFZ Odział w Łomży nie zajmie się .....NFZ Białystok może .......

  • Sisters of Mercy - niezalogowany 2018-12-07 14:24:02

    Myszy harcują jak kota nie czują. Taka prawda , jak nie bata, to woły będą olewać wszystkich i nastawiać kieszonkę. Przy tak licznych negatywnych opiniach powinny pojawić się kontrole i konkretne zalecenia. A, i pamiętajcie pacjentki, że zawsze możecie złożyć skargę. Nie tylko w szpitalu. Im, wyżej, tym bardziej prawdopodobne, że ktoś się tym zajmie.

  • +++ - niezalogowany 2018-12-07 13:47:44

    @ tak skończy się jak zawsze w wiekach minionych wykopaniem nowych dołków kat....tyńskich bo ta inteligencja nie potrafi do niczego dobrego doprowadzić poza dbaniem o własną dupę ulizaną jak jej metroseksualni przydupcy duchowni

  • tak - niezalogowany 2018-12-07 13:29:11

    Liżcie ludzie im dupy ze strachu a będzie gorzej. Jeśli sami się nie szanujecie to nikt nie będzie was szanował.

  • . - niezalogowany 2018-12-07 13:23:53

    Więcej strajków i podwyżek ! Skutek olewania swojej pracy.

  • pacjentka - niezalogowany 2018-12-07 12:54:24

    BRAK KONTROLI NAD WYKONYWANYMI ŚWIADCZENIAMI MEDYCZNYMI ZE STRONY NFZ I DYREKTORÓW SZPITALA!!!!!!!!!!!!JAK KTOŚ PISZE KWITNIE ŁAPÓŁKARSTWO I NIKT SIĘ TYM NIE ZAJMUJE !!!!!JAK NIE DASZ TO TRAKTUJĄ CIĘ GORZEJ NIŻ PSA ..........

  • Krysia. J - niezalogowany 2018-12-07 12:40:42

    Lomzynski szpital to juz od dawna cieszy siezlo opinia ,wiekszosc to koniowalow tam pracuje sztuka pogania sztuke .Uwage trzeba tez zwrocic na to ze duzo lapowkarzy jest tym tez trzeba by bylo zie zajac stanowczo !!

  • Kijanka - niezalogowany 2018-12-07 12:38:33

    A czego latałaś! Trzeba było spacerkiem lub dzwonić dzwoneczkiem po to one tam są.

  • w imię ks.Kardynała Stefana Wy - niezalogowany 2018-12-07 12:32:42

    @ Ala88 gdyby nie PRL dalej przez obrońców autorytetu ks.pedofilii łaskami słynącej z wyrostkiem być był kierowany do cudownego obrazu matki boskiej pięknej miłości ps "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" ks.Wyszyński Stefan ten Stefan Kardynał Prymas tysiąclecia męczeństwa oblicza ziemi tej ziemi

  • 2222222 - niezalogowany 2018-12-07 12:20:05

    Cała nasza służba zdrowia jest do kitu, pacjenta maja za nic, na oddziałach bardziej chorymi zajmuje się rodzina bo pielęgniarki są zapracowane a w dodatku nieprzyjemne i opryskliwe.

  • omijac szpital - niezalogowany 2018-12-07 12:19:22

    wybraliscie pania posel pracowala w szpitalu wiec do niej niech wyjasni sprawe

  • Pozytywna - niezalogowany 2018-12-07 11:53:39

    Naucz sie wypowiadac wielka paniusiu. Nieroby w tym szpitalu pracuja spiace krolewny. Od czego sa przyciski ktore sluza to wzywania pielegniarek?? Ja sie nalatalam do dyzurki co w moim stanie bylo zabronione chodzic. Jak smieci ludzi traktujecie. "Raz" przyszla do mnie po cc sucza nad suczami jak zaalarmowalam i zamiast pomocy to wydarla glupi ryj na mnie ze na korytarzu bylo slychac a kolezanka obok z lozka do mnie "nie przejmuj sie"... I tez zaczela klnac

  • elo mordo - niezalogowany 2018-12-07 11:39:39

    ludzie nie korzystajcie z usług tego szpitala,

  • Neti - niezalogowany 2018-12-07 11:31:12

    Stała się tragedia, oczywiście rozumiem rodzinę ja też bym tak zareagowała, najpierw obwiniałabym personel. Tylko tak naprawdę nie wiadomo co tak naprawdę doprowadziło do takiej sytuacji. Nie wiadomo czy jakby ta kobieta pojechała do Białegostoku to by przeżyła. Ja osobiście mam dobre wspomnienia z tym oddziałem i tymbardziej trudno mi w to uwierzyc. Ale ludzie póki sprawa się nie wyjaśni nie oceniajcie. Jeżeli to był błąd z winy personelu oczywiście powinni ponieść karę. Naprawdę głębokie kondolencje dla rodziny bo to oni najbardziej dziś cierpią

  • Ala88 - niezalogowany 2018-12-07 11:23:21

    PRL jeszcze

  • rrrrr - niezalogowany 2018-12-07 11:16:56

    Negatywne odczucia ten personel ma chyba codziennie. Cały personel w tym pożal się Boże szpitalu minął się z powołaniem. Pracują tam chyba za karę, a nie z pasji i chęci pomocy innym ludziom. Mijać szerokim łukiem ten szpital.

  • w imię ks.Kardynała Stefana Wy - niezalogowany 2018-12-07 10:38:55

    @ Jolanka a morze przyczyną jest miłość boża bo tych których kocha on doświadcza ... brakiem miłosierdzia