Reklama

Łomża. Tragiczna doba! Znaleziono zwłoki trzech osób

23/06/2022 11:10

Na terenie Łomży i jednej z okolicznych wsi odnaleziono trzech martwych mężczyzn. Wszystko wydarzyło się w ciągu zaledwie jednej doby.

Informacje o śmierci pierwszego z mężczyzn policjanci otrzymali wczoraj około godz. 10:00. Jego ciało zostało odnalezione w pustostanie przy ul. Jasnej w Łomży. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 42-latek był osobą bezdomną. (Informowaliśmy o tym tutaj: W Łomży znaleziono ciało mężczyzny)

Okazuje się, że dziś na tej samej ulicy odnaleziono kolejne ciało. Zgłoszenie w tej sprawie policjanci otrzymali o godz. 3:40. Policja podaje, że to 55-letni mężczyzna, również będący osobą bezdomną. 

Do trzeciej tego typu sytuacji doszło wczoraj w jednej z miejscowości w gminie Łomża. Około godz. 12:30 policjanci zostali poinformowani o mężczyźnie leżącym na terenie altany. 59-latek był martwy. 

Reklama

Policjanci prowadzą czynności pod nadzorem łomżyńskiej prokuratury.

 

zdj. ilustracyjne

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości