Zakończyły się wielotygodniowe poszukiwania zaginionego Kamila Makać. Ciało 37-letnego mieszkańca Łomży odnalezione zostało w minioną środę. Bliscy dziękują za pomoc wszystkim, którzy wzięli udział w poszukiwaniach.
Wyrazy wdzięczności i podziękowania za włożony wysiłek i zaangażowanie w poszukiwaniu zaginionego † Kamila Makać
funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Łomży, jednostkom Państwowej Straży Pożarnej, Grupie Ratowniczej Nadzieja, mediom krajowym i lokalnym oraz wszystkim, którzy wzięli udział w poszukiwaniach.
dziękuje Rodzina
37-letni Kamil Makać poszukiwany był przez najbliższych i służby od połowy lutego - informowaliśmy o tym na łamach naszego portalu. Ciało mężczyzny odnalezione zostało w minioną środę (15.04).