Reklama

Uderzył w barierki ochronne. Był kompletnie pijany

08/08/2022 12:11

26-letni kierowca, który miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, uderzył w barierki ochronne na wyjeździe z Konarzyc.

W niedzielę (7.08) po południu doszło do kolizji na wyjeździe z Konarzyc.

Policjanci zostali powiadomieni, że sprawcą zdarzenia miał być kierujący hondą, który nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w barierki ochronne.

- Okazało się, że 26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego był pijany. Badanie alkometrem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzut jazdy pod wpływem alkohol, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi do 2 lat pozbawienia wolności. 26-latek odpowie też za spowodowanie kolizji - potwierdza Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Mundurowi apelują, aby za każdym razem reagować na widok pijanego, który zamierza kierować samochodem. Pamiętajmy o tym, że nasza zdecydowana reakcja może zapobiec tragicznym skutkom zdarzeń drogowych.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości