Reklama

Uderzył w barierki ochronne. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie

11/08/2022 12:48

26-latek z powiatu ostrowskiego uderzył w barierki ochronne przy wyjeździe z Konarzyc. Stracił prawo jazdy. Odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji.

W środę (10.08) po popołudniu na wyjeździe z Konarzyc doszło do kolizji.

- Sprawcą zdarzenia miał być kierujący hondą, który nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w barierki ochronne. Okazało się, że 26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego był pijany. Badanie alkometrem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy. Noc spędził w policyjnym areszcie - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

W czwartek (11.08) mężczyzna usłyszy zarzut jazdy pod wpływem alkohol. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. 26-latek odpowie też za spowodowanie kolizji.

Reklama

Policjanci apelują, aby za każdym razem reagować na widok pijanego, który zamierza kierować samochodem. Pamiętajmy o tym, że nasza zdecydowana reakcja może zapobiec tragicznym skutkom zdarzeń drogowych.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości