Reklama

Ukradli katalizator

06/06/2022 10:59

W Łomży doszło do kolejnej już kradzieży katalizatora. Tym razem złodzieje zainteresowali się hondą.

Zgłoszenie w tej sprawie policjanci otrzymali wczoraj (5.06) po południu. Tym razem złodzieje katalizatorów wybrali hondę. Do kradzieży doszło w pobliżu ul. Kaktusowej w Łomży. 

Wartość urządzenia nie została jeszcze oszacowana przez właściciela. 


Złodzieje na sprzedaży katalizatora mogą zarobić nawet do kilku tysięcy złotych. Zysk zależy od wielkości urządzenia oraz zawartości metali szlachetnych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości