W Łomży doszło do kolejnej już kradzieży katalizatora. Tym razem złodzieje zainteresowali się hondą.
Zgłoszenie w tej sprawie policjanci otrzymali wczoraj (5.06) po południu. Tym razem złodzieje katalizatorów wybrali hondę. Do kradzieży doszło w pobliżu ul. Kaktusowej w Łomży.
Wartość urządzenia nie została jeszcze oszacowana przez właściciela.
Złodzieje na sprzedaży katalizatora mogą zarobić nawet do kilku tysięcy złotych. Zysk zależy od wielkości urządzenia oraz zawartości metali szlachetnych.