Reklama

Ukrainiec i Rosjanin w nowym BMW. Cudzoziemcy zostali zatrzymani

29/07/2022 09:08

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali pochodzące z przestępstwa BMW. Auto warte 400 tysięcy złotych figurowało w systemie jako utracone na terytorium Niemiec.

Samochód na niemieckich numerach rejestracyjnych został skontrolowany wczoraj (28.07) w Budzisku.

- Autem podróżował 26-letni obywatel Ukrainy wraz z pasażerem 33-letnim obywatelem Rosji. Przeprowadzona kontrola pojazdu pod kątem legalności pochodzenia wykazała, że pojazd figuruje w Systemie Informacyjnym Schengen, jako utracony na terytorium Niemiec - podaje Podlaski Oddział SG.

Podlascy strażnicy graniczni podają, że wartość zabezpieczonego BMW z 2022 roku wynosi 400 tys. zł.  Cudzoziemcy wraz z pojazdem zostali zatrzymani.

Reklama

Od początku roku funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali 12 pojazdów wartych w sumie ponad 1,8 mln zł.

zdj. POSG

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości