Reklama

Ukrainiec jechał bez świateł i prawa jazdy. Był pijany

18/01/2023 14:42

38-letni obywatel Ukrainy wpadł w ręce mundurowych. Został zatrzymany, bo w środku nocy jechał bez świateł. Wyszło na jaw, że jest pod wpływem alkoholu.

W nocy z wtorku (17.01) na środę (18.01) policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali do kontroli forda, którego kierowca jechał bez świateł.

- Już na początku rozmowy mundurowi wyczuli od mężczyzny alkohol. Ich podejrzenia potwierdziło wstępne badanie alkomatem, którego lampka zaświeciła się na czerwono. Po tym 38-latek odmówił dalszych badań na zawartość alkoholu w organizmie. Została od niego pobrana krew - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Obywatel Ukrainy nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jego samochód na strzeżony parking. Od wyniku badania krwi zależy czy kierowca odpowie za wykroczenie czy przestępstwo. Policjanci skierują też wniosek do sądu o ukaranie za jazdę bez uprawnień i wymaganych świateł.

Reklama

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości