Reklama

Urząd Miejski przypomina o zbliżającym się terminie płatności

29/09/2021 10:34

Zbliża się termin płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych. Urząd Miejski przypomina o uregulowaniu opłat.

- Urząd Miejski w Łomży uprzejmie informuje o zbliżającym się terminie płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych za miesiące: lipiec, sierpień wrzesień. Termin uregulowania tych zobowiązań upływa z dniem 30 września 2021 roku. Wpłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych, należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe - informują urzędnicy.

Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają pracownicy Oddziału Podatków Urzędu Miejskiego w Łomży, pod numerem telefonu 86  215-68-80.

Reklama

Źródło: UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości