Zbliża się termin płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych. Urząd Miejski przypomina o uregulowaniu opłat.
- Urząd Miejski w Łomży uprzejmie informuje o zbliżającym się terminie płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych za miesiące: lipiec, sierpień wrzesień. Termin uregulowania tych zobowiązań upływa z dniem 30 września 2021 roku. Wpłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych, należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe - informują urzędnicy.
Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają pracownicy Oddziału Podatków Urzędu Miejskiego w Łomży, pod numerem telefonu 86 215-68-80.
Źródło: UM Lomza