Zbliża się termin płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych.
"Urząd Miejski w Łomży przypomina o zbliżającym się terminie płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych za miesiące: PAŹDZIERNIK, LISTOPAD, GRUDZIEŃ. Zgodnie z obowiązującym harmonogramem opłat, termin ten upływa z dniem 31 grudnia 2021 roku. Należności należy uregulować na indywidualne rachunki bankowe." - czytamy w komunikacie.
Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają pracownicy Oddziału Podatków Urzędu Miejskiego w Łomży, pod numerem telefonu: 86 215-68-80.