Reklama

Urzędnicy przypominają o zbliżającym się terminie płatności

28/12/2021 07:30

Zbliża się termin płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych.

"Urząd Miejski w Łomży przypomina o zbliżającym się terminie płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych za miesiące: PAŹDZIERNIK, LISTOPAD, GRUDZIEŃ. Zgodnie z obowiązującym harmonogramem opłat, termin ten upływa z dniem 31 grudnia 2021 roku. Należności należy uregulować na indywidualne rachunki bankowe." - czytamy w komunikacie.

Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają pracownicy Oddziału Podatków Urzędu Miejskiego w Łomży, pod numerem telefonu: 86 215-68-80.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości