Reklama

W Łomży znaleziono ciało mężczyzny

22/06/2022 12:30

W jednym z pustostanów na terenie Łomży znaleziono dziś ciało mężczyzny. Sprawą zajmuje się policja.

Ciało mężczyzny zostało odnalezione w pustostanie przy ul. Jasnej. Zgłoszenie w tej sprawie łomżyńscy policjanci otrzymali dziś około godz. 10:00.

Na miejscu policja prowadzi czynności pod nadzorem prokuratury. 

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zmarły to 42-letni bezdomny.

 

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości