Wandal grasował w nocy. Poprzebijał opony w co najmniej 20 autach! [FOTO]

16/08/2022 12:29

Nieznany sprawca poprzebijał opony w co najmniej 20 samochodach, które znajdowały się na osiedlowych parkingach między ul. Bema i Reymonta w Łomży. Policja prosi o kontakt i dokonywanie zgłoszeń przez osoby, które są właścicielami uszkodzonych pojazdów.

W nocy z poniedziałku (15.08) na wtorek (16.08) ktoś poprzebijał opony w samochodach zaparkowanych na osiedlowych parkingach między ulicami Bema i Reymonta wzdłuż Alei Piłsudskiego.

Chodzi o co najmniej 20 aut.

- Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 5:50. Prosimy o zgłaszanie się właścicieli uszkodzonych samochodów do zespołu wykroczeń KMP w Łomży przy ul. Partyzantów 48 B. Być może ktoś rano widząc "kapcia", wymienił oponę i po prostu pojechał do pracy - mówi Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

Za umyślne uszkodzenie mienia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej: "Nie był w stanie znieść tego, że parkują tam samochody"

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/03/2025 13:09

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości