Jako "histeryczną reakcję" skomentowali właściciele firmy "Błysk" treść odpowiedzi prezesa Zakładu Gospodarowania Odpadami i dyrektora MPGKiM w Łomży na pismo zawierające zarzuty wobec obu panów. Dziś publikujemy "odpowiedź na odpowiedzi", w której przeczytają Państwo m.in. o kontrolach przeprowadzanych w firmie "Błysk" oraz podejrzeniu "zmowy" ZGO i MPGKiM.
Dziś dotarła do naszej redakcji kolejna korespondencja z firmy "Błysk", skierowana do prezesa Spółki ZGO i dyrektora MPGKiM w Łomży jako adresatów oraz m.in. do wiadomości Prezydenta Łomży, radnych i mediów. W piśmie właściciele łomżyńskiej fimy odnoszą się do odpowiedzi prezesa i dyrektora opublikowanych w naszym portalu 10 grudnia. Zarzucają zmowę władz spółki z zakładem budżetowym celem "przerzucenia" kosztów kar nałożonych na MPGKiM na wszystkich mieszkańców poprzez znaczne podniesienie cen składowania odpadów i "transfer" pieniędzy z ZGO do MPGKiM!
Tym razem również powstrzymamy się jeszcze od komentarzy i publikujemy pismo firmy "Błysk" w całości. Mamy jednak nadzieję, że cała sprawa zostanie szczegółowo wyjaśniona, co powinno leżeć w interesie wszystkich stron.
Więcej na ten temat:
Wojna o śmieci?
ZGO odpowiada na pismo firmy Błysk: "To perfidny donos"!
Dyrektor MPGKiM reaguje na "kłamstwa, oszczerstwa i pomówienia"!





