Reklama

Wojny o śmieci ciąg dalszy... Czy mieszkańcy mają zapłacić wielomilionowe kary? Padają poważne zarzu

14/12/2015 10:27

Jako "histeryczną reakcję" skomentowali właściciele firmy "Błysk" treść odpowiedzi prezesa Zakładu Gospodarowania Odpadami i dyrektora MPGKiM w Łomży na pismo zawierające zarzuty wobec obu panów. Dziś publikujemy "odpowiedź na odpowiedzi", w której przeczytają Państwo m.in. o kontrolach przeprowadzanych w firmie "Błysk" oraz podejrzeniu "zmowy" ZGO i MPGKiM.

Dziś dotarła do naszej redakcji kolejna korespondencja z firmy "Błysk", skierowana do prezesa Spółki ZGO i dyrektora MPGKiM w Łomży jako adresatów oraz m.in. do wiadomości Prezydenta Łomży, radnych i mediów. W piśmie właściciele łomżyńskiej fimy odnoszą się do odpowiedzi prezesa i dyrektora opublikowanych w naszym portalu 10 grudnia. Zarzucają zmowę władz spółki z zakładem budżetowym celem "przerzucenia" kosztów kar nałożonych na MPGKiM na wszystkich mieszkańców poprzez znaczne podniesienie cen składowania odpadów i "transfer" pieniędzy z ZGO do MPGKiM!

Tym razem również powstrzymamy się jeszcze od komentarzy i publikujemy pismo firmy "Błysk" w całości. Mamy jednak nadzieję, że cała sprawa zostanie szczegółowo wyjaśniona, co powinno leżeć w interesie wszystkich stron.

Reklama

Więcej na ten temat:

Wojna o śmieci?
ZGO odpowiada na pismo firmy Błysk: "To perfidny donos"!
Dyrektor MPGKiM reaguje na "kłamstwa, oszczerstwa i pomówienia"!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości