Prezydent Miasta Łomża ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Minimalne warunki jakie trzeba spełnić to m.in. przynajmniej 2-letni staż pracy oraz wykształcenie wyższe magisterskie prawnicze lub administracyjne. Zainteresowani aplikować mogą do 25 lipca 2014 r. do godziny 15.30.
Do obowiązków podinspektora należy m.in. wydawanie dokumentów komunikacyjnych, legalizowanie i wydawanie oznaczeń pojazdów, wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem nadzoru nad stacjami kontroli pojazdów czy przyjmowanie wniosków i wydawanie decyzji o czasowym wycofaniu pojazdu z ruchu.
Pierwsza umowa jest przewidziana na okres 6-ciu miesięcy, a osoba wyłoniona w naborze może zostać skierowana do odbycia służby przygotowawczej, która kończy się egzaminem.
Wszystkie informacje odnośnie oferty pracy w Urzędzie Miasta zainteresowani mogą znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie ratusza.