Reklama

Wpadł z narkotykami przed dyskoteką. Młody mieszkaniec naszego powiatu zatrzymany

19/04/2022 14:43

21-latek nie będzie dobrze wspominał zabawy w sąsiednim województwie. Zwrócił na siebie uwagę, bo na widok policjantów zmienił kierunek marszu oraz przyspieszył krok. Miał amfetaminę.

Młodego mieszkańca powiatu łomżyńskiego zatrzymali policjanci, którzy patrolowali parking przed dyskoteką. 

- Około godz. 00:20 podczas patrolu parkingu dyskoteki Capitol w Sypniewie  zauważyli mężczyznę, który na ich widok zmienił kierunek marszu oraz przyśpieszył krok. Policjanci podjęli wobec mężczyzny  interwencję. W trakcie czynności policjanci znaleźli i zabezpieczyli 2 woreczki z zawartością białego proszku -2,72 grama, który po wstępnych badaniach okazał się amfetaminą. Mężczyzna mieszkaniec powiatu łomżyńskiego w wieku 21 lat został zatrzymany - informuje mł.asp. K. Ruszczyńska z KPP w Makowie Mazowieckim.

Reklama

Odpowie za posiadanie narkotyków, które stanowi przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3.

zdj. KPP w Makowie Mazowieckim

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości