Miś, który wytrwale pilnuje choinki na Starym Rynku w Łomży wciąż pozostaje bezimienny. Zmienić ten stan postanowił Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, który do spółki z Nadleśnictwem Łomża ogłosił konkurs pt. "Imię dla misia". Do wygrania jest drzewko ufundowane przez Nadleśnictwo.
Inicjatywa skierowana jest do wszystkich mieszkańców naszego miasta oraz okolicznych miejscowości. Liczy się pomysłowość i oryginalność nadesłanych propozycji.
Celem konkursu jest promowanie ekologicznych postaw i dbanie o środowisko naturalne poprzez propagowanie stawiania w domach podczas okresu świąt Bożego Narodzenia "żywych" choinek Zwycięzcy oraz osoby wyróżnione otrzymają w nagrodę drzewko choinkowe ufundowane przez Nadleśnictwo Łomża.
Propozycje imion należy składać drogą mailową na adres: l.uscilowski@um.lomza.pl do 14 grudnia 2015 r. Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie imienia dla misia nastąpi 20 grudnia podczas Wigilii Miejskiej na Starym Rynku.
Zobacz Regulamin konkursu