Reklama

Wyprzedzał na wzniesieniu i podwójnej ciągłej. Kierowca ukarany wysokim mandatem

04/07/2022 10:06

Mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych został ukarany kierowca, który wyprzedzał na wzniesieniu i podwójnej ciągłej zmuszając innych do zatrzymywania się lub zjeżdżania z drogi.

Do takiej sytuacji doszło wczoraj w okolicach Małego Płocka (DK63).

-Kierujący oplem mężczyzna, kilkukrotnie wyprzedzał inne pojazdy na podwójnej ciągłej oraz na wzniesieniach zmuszając innych kierowców do zatrzymania się, bądź gwałtownego zjeżdżania na pobocze. Chwilę później opel został zatrzymany do kontroli przez policjantów z drogówki. (...) Swoje zachowanie na drodze tłumaczył pośpiechem związanym z koniecznością pilnego oddania kluczy od domu na Mazurach - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie.

Reklama

50-letni kierowca został ukarany mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych oraz 6 punktami.

zdj. ilustracyjne/KPP Kolno

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości