Reklama

Z amfetaminą i na zakazie! Mieszkaniec gminy Piątnica ma kłopoty

12/04/2022 10:50

Policjanci z posterunku w Piątnicy zatrzymali do kontroli drogowej opla, którego kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Okazało się, że mieszkaniec gminy Piątnica ma na sumieniu jeszcze więcej. Przyznał się sam

Policjanci z posterunku w Piątnicy zatrzymali do kontroli opla wczoraj (11.04). Za kierownicą auta siedział 28-latek. 

- Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Został mu orzeczony w 2021 roku za jazdę pod wpływem alkoholu - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Okazało się, że nie jest to jego jedyne przewinienie.

- Mieszkaniec gminy Piątnica przyznał się policjantom, że posiada narkotyki. Woreczek z białym proszkiem schował w opakowaniu po papierosach. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mundurowi sprawdzili również czy mężczyzna nie kierował pod wpływem tej substancji. Wstępne badanie na zawartość narkotyków w organizmie dało wynik pozytywny. Od mężczyzny została pobrana również krew i od jej wyników zależy czy usłyszy on kolejny zarzut.

Reklama

Mieszkaniec gminy Piątnica trafił do policyjnego aresztu, a jego samochód został zholowany na strzeżony parking. 28-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz niestosowania się do sądowego zakazu.  Policja przypomina, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast kodeks karny za niestosowanie się do sądowego zakazu przewiduję karę do lat 5.

zdj. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości