Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi, który został zatrzymany do kontroli na ul. Sikorskiego, bo jechał o 31 km/h za szybko. Okazało się, że złamał zakaz kierowania pojazdami.
Kierowca opla został zatrzymany wczoraj, po godz. 19:00.
- W trakcie kontroli wyszło na jaw, że 22-latek posiada zakaz kierowania pojazdami. Policjanci odholowali jego auto na parking strzeżony, a on sam odpowie teraz przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym za złamanie zakazu sądowego grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat - podaje oficer prasowy KMP w Łomży
Mieszkaniec gminy Nowogród odpowie dodatkowo za popełnione wykroczenie.
zdj. ilustracyjne/KMP Łomża