Reklama

Za szybko w Marianowie i Nowych Kupiskach. Policjanci "wlepili" wysokie mandaty

11/07/2022 13:42

Kolejni kierowcy stracili uprawnienia za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Tym razem policjanci zatrzymali mieszkankę Łomży i obywatela Litwy.

- Jako pierwsza została zatrzymana kierująca bmw. Było to w piątek po 8 w Nowych Kupiskach. 66-letnia mieszkanka Łomży jechała tam o 63 kilometry na godzinę za szybko. Natomiast w niedzielę w Marianowie został zatrzymany kierowca bmw. Obywatel Litwy jechał 113 kilometrów na godzinę, w miejscu gdzie dopuszczalna prędkość to 50 kilometrów na godzinę. Kierowcy stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 2000 złotych - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Miejsca tych kontroli wskazane zostały przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Reklama

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

zdj. ilustracyjne/KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości