Od dziś (13.10) Urząd Gminy Piątnica będzie zamknięty dla petentów. Ma to związek z rosnącą ilością przypadków zakażenia koronawirusem. Zmiany wprowadzają również inne instytucje.
" W związku ze wzrastającą ilością przypadków zachorowania na chorobę COVID-19, i wprowadzeniem na terenie całego kraju zaostrzonych reżimów sanitarnych dotyczących przebywania w przestrzeni publicznej, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo petentów oraz pracowników, od dnia 13 października 2020 r. do odwołania Urząd Gminy Piątnica zostaje zamknięty dla Petentów." - czytamy w informacji podanej przez wójta Artura Wierzbowskiego.
Wszelkie sprawy urzędowe należy załatwiać telefonicznie, elektronicznie (poprzez pocztę e-mail, platformę e-puap), listownie – pocztą tradycyjną lub przez skrzynkę podawczą zlokalizowaną przy wejściu do urzędu od strony parkingu wewnętrznego.
"Urząd Gminy Piątnica, pomimo wprowadzonych ograniczeń będzie realizował swoje zadania w pełnym zakresie, w dotychczas obowiązujących godzinach pracy Urzędu, tj. od 7.30 do 15.30." - czytamy.
Przypomnijmy, że do odwołania zamknięty jest też Urząd Gminy Miastkowo.
Ograniczenie bezpośredniej obsługi klientów obowiązuje od wczoraj (12.10) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży. Z urzędem można kontaktować się telefonicznie, z wykorzystaniem platformy ePUAP, drogą mailową, za pośrednictwem poczty lub innego operatora i dostarczając pisemną korespondencję do skrzynki na listy. W sprawach wymagających konsultacji możliwy jest kontakt z pracownikami Urzędu po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu wizyty.
Od dziś (13.10) zmianie ulegają zasady funkcjonowania Działu Obsługi Odbiorców MPWIK w Łomży. Wejście do budynku Spółki pozostaje ograniczone dla klientów, których osobista obecność jest niezbędna do załatwienia sprawy, ale po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu wizyty. MPWIK rekomenduje załatwianie spraw telefonicznie, drogą mailową, listownie i przez złożenie dokumentów w skrzynce koresponencyjnej.
Od 14 października zamknięte będą obiekty Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Pracownicy będą wykonywali swoje obowiązki bez osobistego kontaktu z mieszkańcami. Zostaje wprowadzona zmianowość, biura Spółdzielni będą czynne od 7:15 do 21:00. Wszelkie dokumenty i wnioski należy składać za pośrednictwem poczty, elektronicznie lub przez wrzucenie do pojemników ustawionych w wejściach do obiektów Spółdzielni. Usterki i awarie będą usuwane na dotychczasowych zasadach.
Dokładne informacje i numery telefonów dostępne są na stronach internetowych instytucji.