Reklama

Zapisała się na kurs prawa jazdy. Jechała po pijaku zanim go ukończyła

08/07/2022 13:11

Pijana 18-latka wsiadła za kółko. Policjantom tłumaczyła, że właśnie zapisała się na kurs prawa jazdy i nie zdążyła go ukończyć.

Zambrowscy policjanci na terenie gminy Szumowo skontrolowali skodę.

- Tor jazdy wskazywał, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Policjanci już w rozmowie z kierującą 18-latką wyczuli silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo podczas sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że 18-latka nie posiada uprawnień do kierowania. Jak powiedziała policjantom, dopiero zapisała się na kurs i nie zdążyła jeszcze go skończyć - relacjonuje KPP Zambrów.

Reklama

Teraz kobieta za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat więzienia.

Źródło: KPP Zambrów

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości