Reklama

Zawyją syreny alarmowe

09/04/2020 09:44

Jutro w całym mieście zawyją syreny alarmowe. Sygnał będzie trwał 1 minutę. Ma to związek z 80. rocznicą zbrodni katyńskiej, II masowej wywózki łomżyniaków na nieludzką ziemię i 10. rocznicą katastrofy smoleńskiej.

W piątek (10.04) przypada 80. rocznica zbrodni katyńskiej, II masowej wywózki łomżyniaków na nieludzką ziemię i 10. rocznica katastrofy smoleńskiej.

- Tego dnia o godz. 8:41 na terenie Łomży, na 1 minutę, zostaną włączone syreny alarmowe. Następnie przedstawiciele władz samorządowych, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności wynikających z przepisów dotyczących walki z koronawirusem, złożą kwiaty i zapalą znicze pod Pomnikiem Sybiraków i Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Dolinie Pamięci Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Katyńskiej w Łomży - podaje Urząd Miejski w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości