Do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie, którego na ul. Zawadzkiej zatrzymali do kontroli policjanci z łomżyńskiej patrolówki. Okazało się, że 42-latek wsiadł za kierownicę mając zakaz kierowania pojazdami.
Kierowca fiata został zatrzymany do kontroli w piątek po 22.
- W trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że siedzący za kierownicą 42-latek posiada zakaz kierowania pojazdami. Zakaz ten obowiązuje do sierpnia tego roku. Samochód został odholowany na parking strzeżony, a kierowca odpowie teraz przed sądem - informuje KMP w Łomży
Za złamanie zakazu sądowego grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.
zdj. KMP w Łomży