Reklama

Zignorował zakaz i wsiadł za kierownicę. Wpadł na Zawadzkiej w Łomży

13/03/2023 11:37

Do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie, którego na ul. Zawadzkiej zatrzymali do kontroli policjanci z łomżyńskiej patrolówki. Okazało się, że 42-latek wsiadł za kierownicę mając zakaz kierowania pojazdami.

Kierowca fiata został zatrzymany do kontroli w piątek po 22.

- W trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że siedzący za kierownicą 42-latek posiada zakaz kierowania pojazdami. Zakaz ten obowiązuje do sierpnia tego roku. Samochód został odholowany na parking strzeżony, a kierowca odpowie teraz przed sądem - informuje KMP w Łomży

Za złamanie zakazu sądowego grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości