Reklama

Złamał potrójny zakaz prowadzenia pojazdów

22/04/2022 12:54

76-letni mieszkaniec gminy Nowogród posiadał potrójny zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę na podwójnym gazie. Taka kara niczego go nie nauczyła, bo ponownie usiadł za kierownicą. Teraz grozi mu 5 lat więzienia.

W czwartek (21.04) policjanci z wydziału ruchu drogowego łomżyńskiej komendy sprawdzali trzeźwość kierowców na terenie gminy Łomża.

- Po godz. 16:00 w Jednaczewie jeden z funkcjonariuszy zauważył opla, a za jego kierownicą mężczyznę, którego kontrolował dwa tygodnie wcześniej. Już wtedy 76-letni mieszkaniec gminy Nowogród posiadał potrójny zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę na podwójnym gazie. Orzeczenia zostały wydane przez łomżyński sąd w 2016, 2020 i 2021 roku. Na początku kwietnia przyczyną kontroli łamiącego sądowy zakaz mężczyzny, było zlekceważenie znaku STOP na Nowogrodzkiej w Łomży - podaje KMP w Łomży.

Reklama

Auto 76-latka trafiło na parking, a mężczyzna poszedł dalej pieszo. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości