Reklama

Złodziej łasy na słodycze! Mieszkańcowi Łomży grozi "odsiadka"

18/05/2022 11:22

Zarzut kradzieży w warunkach recydywy usłyszał 49-letni mieszkaniec Łomży, który w poniedziałek wpadł w ręce łomżyńskiej policji. Mężczyzna podejrzany jest o liczne kradzieże... słodyczy.

W poniedziałek przed południem, łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym z marketów w mieście. Ochrona sklepu na gorącym uczynku ujęła tam mężczyznę, który z półek sklepowych zabrał słodycze.

- Okazało się, że to 49-letni mieszkaniec miasta, którego policjanci szukali za wcześniejsze kradzieże. Już na początku maja "wielbiciel słodyczy" kilkukrotnie wykorzystał nieuwagę pracowników marketu i ukradł słodkości. Pokrzywdzony wycenił straty na ponad 800 złotych.

49-latek trafił do policyjnego aresztu. Policja podaje, że wczoraj usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy.

Reklama

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy może zostać zwiększona o połowę.

zdj. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości