34-letnia mieszkanka powiatu kolneńskiego płaciła za zakupy znalezioną kartą. Kupiła produkty w różnych sklepach i wydała 200 złotych. Teraz grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.
- Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu kolneńskiej komendy, ustalili podejrzaną o przywłaszczenie karty bankomatowej. Okazało się, że to 34-letnia mieszkanka powiatu kolneńskiego. Kobieta nie zwróciła jej ani właścicielowi, ani nie przekazała pracownikom banku, co powinna zrobić w przypadku znalezienia karty płatniczej. 34-latka robiąc zakupy, skorzystała ze środków znajdujących się na cudzym koncie. W sumie dokonała 2 transakcji zbliżeniowych na kwotę 200 złotych - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie.
34-latka usłyszała 2 zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
zdj. KPP Kolno