Reklama

Znalazła w parku kartę płatniczą. Właściciela zabrało pogotowie

13/05/2022 10:57

67-latka płaciła kartą bankomatową należącą do mężczyzny, którego chwilę wcześniej zabrało pogotowie. Sytuacja miała miejsce w jednym z łomżyńskich parków.

W czwartek (12.05) łomżyńscy kryminalni zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież z włamaniem przy użyciu karty bankomatowej.

- Policjanci ustalili, że na początku maja kobieta spacerując w jednym z łomżyńskich parków zauważyła, jak załoga pogotowia ratunkowego zabiera nietrzeźwego mężczyznę. W miejscu tym znalazła kartę bankomatową. 67-latka podniosła ją z chodnika i następnego dnia zapłaciła nią za zakupy. W trakcie dalszych czynności wyszło na jaw, że kobieta trzykrotnie dokonywała transakcji powodując straty na blisko 65 złotych. Zebrane przez łomżyńskich śledczych dowody pozwoliły na przedstawienie jej 4 zarzutów - 3 kradzieży z włamaniem i przywłaszczenia - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży

Reklama

Łomżance grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mundurowi przypominają, że jeżeli straciliśmy kartę płatniczą w wyniku przestępstwa lub wykroczenia, należy jak najszybciej się z nimi skontaktować.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości