Niemal miesiąc upłynął od Finałowej Gali I Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015. Czy udział w wyborach miał wpływ na ich uczestniczki? Jak zmieniło się ich życie. Co teraz robią? Czy był to tylko epizod, czy może udział w takim przedsięwzięciu miał wpływ na ich przyszłość?
Dzięwczęta, które zdecydowały się na udział w konkursie piękności wykazały się niesamowitą odwagą. Oczywiście każdy może mieć własny gust. Jednemu wybór jury się podobał, innemu mniej, a jeszcze ktoś mógł go uznać za zupełnie nietrafiony. O gustach jednak się nie dyskutuje. Bezsprzecznym faktem jest natomiast wielka odwaga uczestniczek, które zdecydowały się pokazać publicznie.
Choć minął już miesiąc od Gali Finałowej, dziewczęta wciąż żyją tym konkursem, a ich emocje wciąż podsycają kolejne projekty. Nasze finalistki angażują się w wiele działań. Postaramy się je po krótce wymienić.
Monika Bikowska - Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015. Pierwsza w historii łomżyńska królowa prowadzi już swój fanpage na Facebooku, gdzie na bieżąco informuje, co się u niej dzieje oraz jak wygląda jej życie po zdobyciu tytułu Miss. Monika planuje rozwinąć skrzydła w „fotomodelingu", zadeklarowała również wielki powrót na siłownię oraz promowanie zdrowego trybu życia. Jednocześnie przygotowuje się do zorganizowania akcji charytatywnej, której zamysłu póki co zdradzać nie chce.
Karolina Dąbrowska (zdobywczyni największej ilości tytułów wraz z przepustką na Konkurs krajowy!) - Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015, Miss Internautów oraz Klaudia Kałamacka – I VICE Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015 mają przed sobą niełatwe zadanie. Już w czerwcu obie powalczą w stolicy o miejsce w Finale Miss Polski! Jest to ogromne osiągnięcie na skalę kraju! Jeśli dziewczynom, uda się przebrnąć przez czerwcowy ćwierćfinał (za co mocno trzymamy kciuki) to już niebawem zobaczymy je na deskach amfiteatru w Kozienicach podczas walki o koronę Miss Polski Nastolatek. Obie Nastolatki nie próżnują! Podobnie jak ich starsza koleżanka Monika Bikowska – prowadzą swoje facebookowe fanpage, na których znaleźć można zdjęcia i ciekawe opisy zdradzające sekretne szczegóły tego, co nasze Finalistki robią zarówno na co dzień oraz tego jak przygotowują się do czerwcowego ćwierćfinału.
Klaudia Kałamacka – I VICE Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015, zaledwie kilka dni po Finale wzięła udział w sesji zdjęciowej łomżyńskiego Butiku Chic (efekty sesji zobaczyć można na fanpage"u sklepu).
Z kolei Karolina Dąbrowska – Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015, Miss Internautów aktywnie wspiera akcję charytatywną na rzecz chorego Kubusia #razemmozemywiecej.
Izabela Chludzińska, która podczas Gali otrzymała tytuł - Miss Fashion, już w styczniu rozpocznie pracę nad profesjonalnym portfolio! Na tym etapie nie możemy zdradzić szczegółów dotyczących kariery jaka być może czeka na Izę, nie mniej jednak zapowiada się, że Izę czeka bardzo pracowity i obiecujący okres.
Nasze pozostałe Finalistki: Ewelina Bzura – II VICE Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015, Sylwia Walczak – II VICE Miss Nastolatek 2015, Daria Włodkowska, Klaudia Reglewska, Michel Gadomska, Kinga Modzelewska, Patrizia Rafałowska, Natalia Gosiewska, Natalia Modzelewska, Milena Kossakowska, stale uczestniczą w akcjach organizowanych na poczet konkursu. W sobotę 28 listopada wraz z Organizatorkami nagrały oficjalne podziękowania dla sponsorów wydarzenia. Film z podziękowaniem dostępny będzie wkrótce na oficjalnej stronie konkursu www.missziemilomzynskiej.pl, na którą serdecznie zapraszamy. Można znaleźć tam pełną fotorelację od dnia Castingu aż po dzień Gali Finałowej. Jedna z Finalistek, Kinga Chludzińska odbyła już sesję zdjęciową u pani Angeliki Małż, podobną sesję już wkrótce będzie miała Klaudia Kałamacka – I VICE Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015.
- Obecnie, jesteśmy w trakcie przygotowywania kampanii reklamowej dla jednej z warszawskich firm. Nasze Finalistki wzięły udział w sesji zdjęciowej do kalendarza tej firmy na rok 2016. Efekty tej sesji wkrótce będzie można zobaczyć nie tylko na naszej stronie ale również na wydrukowanym kalendarzu! - opowiada organizatorak konkursu Anna Kurządkowska. - Przed nami wspaniała świąteczna sesja zdjęciowa w Galerii Veneda oraz w łomżyńskiej WARCE, nagranie spotu reklamowego dla Centrum Medycznego CEUTICA z udziałem dorosłych Finalistek Miss: Moniki Bikowskiej – Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015, Katarzyny Kapuściak – I VICE Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015 oraz Eweliny Bzury – II VICE Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015, Miss Fargotex - wymienia dalej.
Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny, nie dla każdego jednak jest to czas pełen szczęścia i radości. W Łomży oraz okolicy mieszka wiele ubogich rodzin, wiele dzieci nie może liczyć na wizytę Św. Mikołaja. Finalistki I Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015 pod nadzorem: Moniki Bikowskiej – Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015 oraz Karoliny Dąbrowskiej – Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015 i Klaudii Kałamackiej – I VICE Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2015 przygotowują się do zorganizowania zbiórki: produktów spożywczych, chemicznych, słodyczy, zabawek, ubrań itd., dla najbardziej potrzebujących rodzin. Akcja pod hasłem „Zostań moim Św. Mikołajem" rozpocznie się w tym tygodniu (miejsce zbiórki bar Chata, Szosa Zambrowska 1/27. Wszystkie zgromadzone produkty przekazane zostaną potrzebującym rodzinom.
- Podsumowując, dzieje się naprawdę dużo, a dziać się będzie jeszcze więcej! To będzie wspaniały ale jednocześnie bardzo pracowity rok! Jako Organizatorzy powoli zaczynamy przygotowania do przyszłorocznych wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2016, które na pewno się odbędą! - zapewnia Anna Kurządkowska.
Autorami zdjęć są Marcin Kossakowski, Angelika Małż i Paweł Dobrzeniecki.