Urząd Miejski w Łomży przypomina, że od 2021 r. będzie obowiązywał nowy okres świadczeniowy dla świadczenia 500 plus. Prawo do świadczenia wychowawczego będzie ustalane na okres od dnia 1 czerwca do dnia 31 maja roku następnego.
Wniosek o świadczenie wychowawcze (500 plus) będzie można złożyć:
Kiedy nastąpi wypłata świadczenia wychowawczego?
Termin ustalenia prawa do świadczenia oraz jego wypłaty uzależniony jest od momentu złożenia wniosku. Poniżej szczegółowe terminy:
|
Złożenie wniosku z wymaganymi dokumentami |
Wypłata świadczenia |
|
do 30 kwietnia 2021 r. |
do 30 czerwca 2021 r. |
|
od 1 maja do 31 maja 2021 r. |
do 31 lipca 2021 r. |
|
od 1 czerwca do 30 czerwca 2021 r. |
do 31 sierpnia 2021 r. |
|
od 1 lipca do 31 lipca 2021 r. |
do 30 września 2021 r. Reklama
|
|
od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2021 r. |
do 31 października 2021 r. |
Urzędnicy przypominają:
Źródło: UM Lomza