MPWiK informuje o awarii wodociągowej, do której doszło na ul. Sikorskiego w Łomży. Prace mogą potrwać nawet do godz. 18:00.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje Odbiorców, że w dniu 9.02.2021r. z powodu awarii na przyłączu wodociągowym do budynku przy ul. Sikorskiego 224 w Łomży wystąpiła konieczność czasowej przerwy w dostawie wody w n/w budynkach:
ul. Sikorskiego 224, 226, 228, 228B w Łomży.
Z informacji podanych przez spółkę wynika, że awaria wystąpiła o godz. 8:30 i powinna zostać usunięta do godz. 18:00. Z uwagi na niską temepraturę otoczenia nie ustawiono zastępczego punktu poboru wody.

zdj. ilustracyjne