Reklama

Awaria wodociągowa w Łomży. Na Księcia Janusza nie było wody [FOTO] [AKTUALIZACJA]

04/02/2021 10:16

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji poinformowało dziś o awarii na sieci wodociągowej, do której doszło w szczycie budynku przy ul. Księcia Janusza 22 w Łomży.

Z powodu awarii sieci wystąpiła konieczność czasowej przerwy w dostawie wody w budynkach: ul. Księcia Janusza 14, 16 18, 20, 22, 22a

Awaria wystąpiła około godz. 8:30 i miała być usunięta do godz. 16:00. Wygląda na to, że pracownikom MPWiK udało się to zrobić wcześniej. 

- W chwili obecnej awaria została usunięta i otwarty został dopływ wody do budynków - przekazał naszej redakcji Karol Miśkiewicz, Kierownik Zakładu Sieci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości