- Jeżeli mogę zrobić coś dobrego dla kogoś, szczególnie dla dzieci, no to jestem jak najbardziej za tym - powiedział Bonus RPK, raper z Warszawy - główna gwiazda wieczoru.
Wczoraj, 1 marca odbył się koncert charytatywny dla Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży. Wydarzenie miało miejsce w klubie Golden Club, gdzie wystąpił Bonus RPK. Był to jeden z pierwszych koncertów artysty po wyjściu na wolność. Raper zjadł wspólny obiad z dziećmi, podpisał płyty, a także zrobił wiele wspólnych zdjęć z młodymi fanami.
- Byłam pod wrażeniem, myślałam, że (Bonus RPK) nigdy do nas nie przyjedzie. Uwielbiam jego piosenki. Jeszcze nie (byłam na takim koncercie)ale teraz mam okazję i jestem bardzo zadowolona - skomentowała Katarzyna, jedna z podopiecznych Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży.
Reklama
Na wspólny obiad przybył również Krzysztof, niepełnosprawny fan artysty, jeżdżący na wózku. Zaprosili go organizatorzy, którzy nie zamykają się na nikogo. Wiedzieli, że obecność na tym wydarzeniu jest dla Krzyśka ważna więc razem z jego przyjaciółmi z Białegostoku, umożliwili mu dotarcie na miejsce.
- Jeśli ktoś ma chęci, to może się znaleźć w takim miejscu i może korzystać z życia. Są chęci to i są możliwości - stwierdził Krzysztof.
Po wspólnym posiłku i rozmowach z dziećmi, w godzinach wieczornych odbył się koncert artysty. O godzinie 20:00 sala wypełniła się wiernymi fanami Bonusa RPK. Cały zysk ze sprzedaży biletów został przeznaczony dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży.
Jakie są dalsze plany rapera w kontekście muzycznym?
26 kwietnia 2024 roku artysta wydaje swoją pierwszą płytę po wyjściu z więzienia, zatytułowaną: „Życia Weteran”.
- Płyta będzie mocna, dosadna i mam nadzieję, że podbije wasze serca i rozumy - poinformował Bonus RPK.
Artysta stworzył mnóstwo tekstów w trakcie pobytu w więzieniu. Z tego co wiadomo, większość z nich została już wykorzystana w jego piosenkach.