Reklama

Duża dostawa szczepionek Pfizera trafi do Łomży. Zapisywać mogą się wszystkie osoby pełnoletnie

24/04/2021 11:35

- W związku z zagwarantowaną,  zwiększoną dostawą szczepionek firmy Pfizer Szpital Wojewódzki w Łomży prowadzi rejestrację osób zainteresowanych szczepieniem szczepionką Pfizer - informuje Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora szpitala ds. systemu zarządzania jakością i akredytacji.  Zapisywać się mogą wszystkie roczniki pełnoletnie, do rocznika 2003 r. włącznie.

Szczepienia będą realizowane według wejścia e-skierowań w dniach: 5 i 6 maja oraz 10, 11 i 12 maja.

Rejestracja i zapisy będą prowadzone od poniedziałku ( 26 kwietnia) w godz.: 8.00-14.30 pod nr tel: 864733662, 880320272 , 606662084. Dodatkowo w dniu 28 kwietnia (środa) będzie można osobiście zarejestrować się w rejestracji w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży ( wejście przy pływalni) w godz.: 8.30-14.30 , a także codziennie w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży w Punkcie Szczepień. 

- W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym zachęcamy  do rejestracji telefonicznej. Do zarejestrowania się niezbędny  jest nr PESEL+ nr tel. komórkowego, na który przyjdzie SMS z informacją o terminie szczepienia. W przypadku braku nr telefonu komórkowego pacjent nie otrzyma przypomnienia o terminie szczepienia - przekazuje Jolanta Gryc.

Reklama

Szczepienia będą realizowane przez personel medyczny Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w Punkcie Szczepień w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży oraz w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. O terminie i miejscu szczepienia pacjent będzie poinformowany sms-em z e-Zdrowia.  

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości