- W związku z zagwarantowaną, zwiększoną dostawą szczepionek firmy Pfizer Szpital Wojewódzki w Łomży prowadzi rejestrację osób zainteresowanych szczepieniem szczepionką Pfizer - informuje Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora szpitala ds. systemu zarządzania jakością i akredytacji. Zapisywać się mogą wszystkie roczniki pełnoletnie, do rocznika 2003 r. włącznie.
Szczepienia będą realizowane według wejścia e-skierowań w dniach: 5 i 6 maja oraz 10, 11 i 12 maja.
Rejestracja i zapisy będą prowadzone od poniedziałku ( 26 kwietnia) w godz.: 8.00-14.30 pod nr tel: 864733662, 880320272 , 606662084. Dodatkowo w dniu 28 kwietnia (środa) będzie można osobiście zarejestrować się w rejestracji w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży ( wejście przy pływalni) w godz.: 8.30-14.30 , a także codziennie w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży w Punkcie Szczepień.
- W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym zachęcamy do rejestracji telefonicznej. Do zarejestrowania się niezbędny jest nr PESEL+ nr tel. komórkowego, na który przyjdzie SMS z informacją o terminie szczepienia. W przypadku braku nr telefonu komórkowego pacjent nie otrzyma przypomnienia o terminie szczepienia - przekazuje Jolanta Gryc.
Reklama
Szczepienia będą realizowane przez personel medyczny Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w Punkcie Szczepień w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży oraz w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. O terminie i miejscu szczepienia pacjent będzie poinformowany sms-em z e-Zdrowia.