Kilka jednostek straży pożarnej zostało zadysponowanych do gaszenia pożaru, który wybuchł na poddaszu budynku jednorodzinnego przy ul. Kolejowej w Śniadowie.
Zgłoszenie o dużym ogniu wydobywającym się z poddasza budynku jednorodzinnego wpłynęło do stanowiska kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomża tuż przed północą. Po dojeździe na miejsce pierwszych jednostek straży okazało się, że pożar objął poddasze i dach budynku przy ul. Kolejowej w Śniadowie.
Przed przyjazdem służb trzy mieszkające tam osoby zdążyły się ewakuować z domu. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Strażacy wynieśli z palącego się domu 4 butle z gazem.
Strażacy wciąż jeszcze są na miejscu, ale sytuacja została już opanowana.