Radosna i życzliwa atmosfera towarzyszyła gminnemu spotkaniu wigilijnemu, które odbyło się w siedzibie Urzędu Gminy Łomża. W bożonarodzeniowy nastrój przybyłych gości wprowadziła Kapela Kurpiowska Gminy Łomża, która wykonała znane kolędy i pastorałki.
W wigilijnym spotkaniu opłatkowym udział wzięli licznie zgromadzeni goście: przedstawiciele lokalnych władz, duchowni, mundurowi i oczywiście urzędnicy. Po życzeniach przyszedł czas na podzielenie się opłatkiem i skosztowanie tradycyjnych wigilijnych potraw. Spotkanie opłatkowe, które przebiegło w ciepłej atmosferze, było też okazją do podsumowania mijającego roku i spojrzenia z nadzieją w przyszły.
fot. gmina Łomża