Reklama

Imprezy towarzyszące WOŚP w Łomży [FOTO i VIDEO]

11/01/2016 08:03

24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. W Łomży głównym ośrodkiem atrakcji była Galeria Veneda, jednak poza nią również się działo. Na najważniejsze, naszym zdaniem, imprezy towarzyszące wybraliśmy się z kamerą! 

Na jeden dzień cała Łomża zasypała się serduszkami. Ulicami przechadzali się wolontariusze, a mieszkańcy chętnie uczestniczyli w atrakcjach przygotowanych na ten wyjątkowy dzień.

Drugi raz z rzędu WOŚP wspomogli łomżyńscy off-roadowcy. Na dawnym torze crossowym w Piątnicy za datki do puszki fundowali wszystkim chętnym przejażdżkę po wertepach. Dodatkowo, każdy uczestnik imprezy mógł obejrzeć sprzęt militarny i postrzelać na ministrzelnicy przygotowanej przez PDA Łomża. W chłodny dzień temperaturę podgrzewały kulinarne smakołyki – grochówka, bigos oraz kiełbaska.

Reklama

Jak udało nam się sprawdzić, WOŚP wspierano wszędzie, także… pod wodą. W Parku Wodnym na miłośników kąpieli czekali płetwonurkowie z Łomżyńskiego Klubu Płetwonurków „Podwodny Jeleń” oraz Akademii Nurkowania „Konik Morski”. Pod ich okiem można było nauczyć się nurkowania.

Swoją cegiełkę pomocy dorzucił także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przez godzinę lodowisko przy ul. Katyńskiej było dostępne dla wszystkich, a opłatą za wejście na lód był datek do puszki WOŚP.

Na tych wszystkich eventach byliśmy z kamerą i specjalnie dla Was zarejestrowaliśmy, co się działo. Zobaczcie efekty! 

Reklama

fot. www.mylomza.pl orazŁomżyński Klubu Płetwonurków „Podwodny Jeleń”

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości